Stévia je najlepší priateľ pre diabetikov a bojuje aj proti obezite

Stévia je najlepší priateľ pre diabetikov a bojuje aj proti obezite
Sladidlo zo stévie je síce mnohonásobne sladšie, neobsahuje však žiadne kalórie. Účinnou látkou zo stévie sú steviolglykozidy a tie ako nízkokalorické sladidlo schválila Európska potravinová komisia na základe rozsiahleho komplexného výskumu v novembri 2011 a môžeme nimi nahradiť umelé sladidlá, ako sú cyklamát a sacharín, ktoré majú nežiaduce  účinky na náš organizmus. Priaznivci zdravého životného štýlu, ľudia, ktorí milujú sladkosti a boja sa priberania, ale hlavne diabetici využívajú steviolglykozidy vo forme sladidla, či už v kryštalickej, tekutej alebo tabletkovej  forme.

Sme veľmi radi, že môžeme priniesť niečo nové na slovenský trh a to vďaka výrobcovi cukroviniek  z Belgicka, pretože je to krajina známa svojou  kvalitnou čokoládou a nie je tomu inak ani pri cukrovinkách SWEET-SWITCH, ktoré sú zdravé, chuťovo vyvážené a navyše sú cenovo viac ako priaznivé a sú teda pre všetkých. Pre cukrovinky SWEET-SWITCH sme od  tohto roka výhradnými distribútormi a ponúkame v rámci Slovenskej aj Českej republiky celú škálu ich produktov, ktoré nájdete na našej stránke www.eshop.dpinnovation.sk


Najväčšou známkou kvality pre sladidlá zo stévie je spoločnosť Natusweet Stevia, rakúskeho pôvodu s dlhodobou tradíciou. Ponúkame ich kompletný sortiment sladidiel. Sladidlá sú výnimočnej kvality a vynikajúcej chuti a nájdete ich na našej stránke v kategórii produkty Natusweet.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *